NOB – CMAS verenigingen

In de loop der jaren hebben we een aantal logo’s van duikverenigingen verzameld. Duikscholen kijken er meestal op neer, zonder zicht te realiseren dat zij eigenlijk de woekerpolissen in de onderwatersport zijn: te dure opleidingen en geen fun na het behalen van het brevet. Daar zijn uiteraard hele positieve uitzonderingen op.

Maar hier de verenigingen en groepen dus. Voor contact, inspiratie of vermakelijke namen en logo’s.

Weet je dat we contact hadden, maar is je club niet vermeld? Wil je niet op deze site? Mail!

Veel plezier!

Duikvereniging Locatie Website
NOB4U
Veenendaal onderwatersport.org
Waterman, De
Oss de-waterman.nl
Brandweer Duikvereniging Cuijk duikcuijk.nl
Roermondse Onderwatersport Vereniging  Roermond r-o-v.nl
Duikteam Amphirion Arnhem amphiprion.nl
OSV Hippocampus Arnhem hippocampus.nl
OnderWaterSport Veghel ows-veghel.nl
Duikteam Lith Lith duikteamlith.nl
Kaaiman Nijmegen kaaiman.nl
Aragosta
Almelo aragosta.nl
Quintus Horst osvquintus.nl
Aqua Libre
St. Oederode aqualibre.nl
Aqua Delfia
Delft aquadelfia.nl
ASA
Tuitjenhorn asaduiken.nl
Lagosta
Oosterhout lagosta.nl
Duikteam AquaSon
Son aquason.nl
Cerianthus
Raalte duikverenigingraalte.nl
De Oester
Kampen duikteam-de-oester.nl
Dipnoi Culemborg dipnoi.nl
Galathea Almelo galathea.nl
Gelresub Arnhem gelre-sub.nl
Hengelose sportduikers Hengelo hengelose-sportduikers.nl
Piranha Geldermalsen OSV Piranha.nl
Silent World Aalten silentworld.nl
DV De Sportduikers Rosmalen sportduikersrosmalen.nl
Sub’70 Apeldoorn sub70.nl
Submarine Tilburg duikvereniging-submarine.nl
Twentse Duikvereniging Losser twentseduikvereniging.nl
Tyros Enschede tyros-osv.nl
Potvis Niewerkerk ad IJssel nov-potvis.nl
Duikteam Hoekse Waard ’s Gravendeel duikteamhoeksewaard.nl
Maritim Heerhugowaard Maritim
Trimix Nederland Roozendaal 3mix.nl
Thamen Aalsmeer thamen-diving.nl
Scaldis Zierikzee sovscaldis.nl
Peddenmoeek Weert peddemoeek.nl
Biologische Werkgroep Nederland biologischewerkgroep.nl
Duikvereniging Nijkerk Nijkerk duikverenigingnijkerk.nl
Duikteam Schijndel Schijndel duikteamschijndel.nl
Submergo Swalmen Besloten
OSV Albatros Vianen osvalbatros.nl
Duikvereniging Rijnmond Rijnmond dv-rijnmond.nl
T Piepke Maastricht piepke.nl
Poolduikers Kerkrade poolduikers.nl
OSV Deurne Deurne osvdeurne.nl
Kruikeduikers Tilburg kruikeduikers.nl
Gaviiformes Elst gaviiformes.nl
Kleiduikers Zetten kleiduikers.nl
Adios Schinnen diveadios.nl
OSVH Hilversum Hilversum osvh.nl
Maastrichtse OWSC Maastricht mocmaastricht.nl
Gooise OWSV Kortenhoef gov-bussum.nl
TOV Gagnan Tiel tovgagnan..nl
Nemo Amsterdam Amsterdam duikteamnemo.nl
Platax Grootebroek platax.nl
De Bevers Nijmegen debevers.nl
Rosmare Rosmalen rosmare.nl
APA Dukers Epe apadukers.nl
 Albacare  Zutphen  albacare.nl
GBD Calamari Groningen Calamari.nl
Miramar Groningen Groningen Miramar.nl
Miramar Drenthe  Assen  Miramar.nl
ZVvO Dolfijn Middelburg Dolfijn.nl
Miramar Friesland Stiens Miramar.FB
Duikteam Nautilus Utrecht Nautilus.nl
Heiduikers Ede Heiduikers.nl
Flash Gorgone Alkmaar Flash
Orca Alkmaar Orca.nl
Barracuda Den Haag Barracuda
Argonauta Breda Argonauta.nl
Rotterdamse Onderwatersportvereniging Roterdam ROV
Het Ro0ie Paerd Moerdijk Rooie Paerd
OSCD Dordrecht OSCD
Tech Duikschool Nederland Nunspeet TDH
Octopus Zwolle DuikteamZwolle
NvVO J-Y Cousteau Deventer Cousteau